تبلیغات
خورشید ما - مولوی عبدالحمید: رد صلاحیت هاشمی باعث پریشانی ملت ایران شد!

خورشید ما

عبدالحمید

به گزارش رهروان ولایت به نقل از جام نیوز؛ امام جمعه اهل سنت زاهدان، در بخشی از خطبه های نماز جمعه امروز (3 خرداد 1392) خود گفت: «در شرایط کنونی که کشور با انوع بحران‏ها مواجه است، انتظار می رفت که در قسمت تأیید و رد صلاحیت‏ها با سعه صدر و دوراندیشی بیشتری برخورد شود. اما اکنون که اسامی نامزدهای تأیید صلاحیت شده از سوی شواری نگهبان اعلام شده است، متاسفانه هنوز هم دغدغه هایی در این مورد وجود دارد.»
وی اضافه کرد: «آیت الله هاشمی رفسنجانی که از چهره های ملی و انقلابی کشور به شمار رفته و از جمله سیاستمدارانی است که در داخل و خارج از کشور مردم با ایشان آشنا هستند، از سوی اعضای شورای نگهبان رد صلاحیت شده است.»
مولوی عبدالحمید مدعی شد: «رد صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی باعث پریشانی بخش بزرگی از ملت ایران شده است. اگر چه در دوران ریاست جمهوری ایشان نیز انتقاداتی در مورد برخی عملکردها ایشان وجود دارد، اما از آنجایی که ایشان انسان هوشمندی است در سال‏های اخیر در ایشان تحول ایجاد شده است. لذا امید این بود که ایشان بتواند بحران‏های کشور را حل کرده و نظام اسلامی را از چالش نجات دهد.»
عبدالحمید در پایان اظهار امیدواری کرد که "مسئولین و دست اندرکاران، به ویژه اعضای شورای نگهبان در تصمیم خود تجدید نظر کنند."

طبقه بندی: سیاست،  انتخابات، 
برچسب ها: مولوی عبدالحمید، هاشمی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : شنبه 4 خرداد 1392 توسط : شهید ولایت