تبلیغات
خورشید ما - تلاش برای ترغیب عارف به انصراف

خورشید ما

عارفبه گزارش”تاانتخاب” به نقل از کیهان، بعد از سرخوردگی جریان ضد انقلاب از قاطعیت شورای نگهبان در اعلام اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، این جریان گام بعدی خود در جهت کاهش مشارکت مردمی را کلید زده‌اند.

از همین رو، سایت کلمه در یادداشتی به قلم ”کیانوش راد” به ”محمدرضا عارف” توصیه کرده تا در راستای کاهش مشارکت مردم در انتخابات از این عرصه انصراف دهد.

راد در یادداشت خود مدعی شده است که هاشمی قرار بود به سیاست‌ها و رویه‌های جاری که کشور را با بحران های متعدد سیاسی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و بین‌المللی روبرو کرده است پایان دهد؛ اما حالا که هاشمی رد صلاحیت شده است دیگر هیچ امیدی به تغییر در رویه‌های موجود وجود ندارد.

وی در ادامه اضافه می‌کند: ”پس از نیامدن خاتمی و رد صلاحیت هاشمی، عارف چه اقدام موثری در جهت تغییر می‌تواند انجام دهد؟ اگر با ادامه حضور در انتخابات رای بیاورد می‌خواهد چه کند؟ عارف کاری نمی‌تواند بکند، هیچ رویه و رویکردی تغییر ننموده است؛ اما با کناره‌گیری از انتخابات می‌تواند کاری کند” به نظر راد عارف در صورت رای آوردن هم ایزوله شده و نمی‌تواند به خواسته‌های ضد انقلاب پاسخ دهد.

راد مدعی شده است که عارف در صورت اتخاذ مواضع صریح، شجاعانه و بی‌پرده می‌تواند اقبال بیشتر رای دهندگان را بدست آورد؛ اما با نگاهی به سیر حوادث و براساسِ پیش بینی‌ها راه متفاوتی پیش روی اصلاح طلبان است و عارف باید به این مسئله توجه کند.

به نظر می‌رسد بعد از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی، جریان ضد انقلاب تمامی تلاش خود برای کاهش مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری به کار گرفته و منصرف کردن آقای عارف و دیگر اصلاح‌طلبان همچون حسن روحانی در این راستا تحلیل می‌شود.

طبقه بندی: سیاست،  انتخابات، 
برچسب ها: عارف، انصراف،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 7 خرداد 1392 توسط : شهید ولایت