تبلیغات
خورشید ما - سخنان دیشب شما دل خانواده شهدای هسته‎ای را خون كرد

خورشید ما

واكنش پدر شهید احمدی روشن به اظهارات شب گذشته حسن روحانی:

آقای روحانی! مگر كاری هم كردید كه در زمان شما شهید هسته‏ای بدهیم؟! سخنان دیشب شما دل خانواده شهدای هسته‎ای را خون كرد..!!

پدر شهید هسته‌ای مصطفی احمدی روشن گفت: آقای روحانی با این

سخنان به دنبال فرافكنی است و می خواهد گناه خود را به گردن دیگران بیندازند.

تعطیل كردن غنی سازی مصطفی را 10 سال پیر كرد

حاج رحیم احمدی روشن پدر شهید مصطفی احمدی روشن در گفت‌وگو با رجانیوز در واكنش به سخنان شب گذشته حسن روحانی در گفت‌وگوی ویژه خبری شبكه 2 گفت: یادم هست كه مصطفی بر اثر تعلیق غنی سازی كه در زمان این آقایان اتفاق افتاد مانند یك گل پژمرده شده بود، وقتی از او جریان را پرسیدم گفت كه بابا در سایت‌های هسته‌ای را بسته و مهر و موم كردند، تلویزیون‌های مدار بسته تعبیه كردند و ما جرات نمی‌كنیم از جلوی سایت‌های هسته‌ای رد شویم.

وی با بیان اینكه روشن است كه این از بی‌تدبیری آقایان بود، ادامه داد: مصطفی در آن زمان جزو نیروهای غنی كننده اورانیوم بود، وقتی كه آقایان قبول كردند كه سایت‌های هسته‌ای بسته شود و غنی سازی تعطیل شود، این بچه گویا 10 سال پیر شد و آثار یاس و ناامیدی در چهره‌اش نمایان بود و می‌خواست از آنجا بیرون بیاید كه به زور و سفارش من ماند. از او می‌پرسیدم كه چرا با خودت این كار را می‌كنی كه می‌گفت كه ما صبح تا شب می‌رویم آنجا اما بیكاریم! هیچ كاری نمی‌توانیم بكنیم. 

پدر شهید احمدی روشن این موضوع را تلخ ترین خاطره‌ خود از مصطفی عنوان كرد و افزود: وقتی غنی سازی اورانیوم شروع شد، گویا اینها بال و پر در آوردند و شهید مصطفی و چند تن از دوستانش شبانه روز برای این مردم كار كردند و خودم شاهد بودیم و این بچه‌ها قسم خوردند 10 شبانه روز پشت دستگاه‌های سانتریفیوژ بدون اینكه بخوابند كار می‌كردند و بعضی مواقع پشت دستگاه خواب‌شان می‌برد و می‌افتادند...
طبقه بندی: سیاست،  انتخابات، 
برچسب ها: روحانی، انتخابات، هسته ای،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1392 توسط : شهید ولایت