تبلیغات
خورشید ما - «بگم بگم» روحانی

خورشید ما

در مناظره سیاسی نامزدهای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در رسانه ملی که جمعه شب از شبکه اول سیما پخش شد، اتفاقات جالبی افتاد که نشان داد برخی مدعیان اصلاح طلبی اگرچه در فضای افکار عمومی دائما دم از رفتار اخلاقی زده و به دلیل بی اخلاقی یک شخص خاص در فضای سیاسی کشور، کل جریان مقابل را با چوب بی اخلاقی می رانند، اما اتفاقا خود شناگران ماهری هستند!

به گزارش «اصولگرا»، در این مناظره هنگامی که حجت الاسلام حسن روحانی با انتقادهای به حق و البته کاملا مودبانه نامزدهای اصولگرا به ویژه باقر قالیباف و محسن رضایی مواجه شد، چیزی شبیه رفتار محمود احمدی نژاد در مناظرات سال 88 از خود بروز داد و با عصبانیت خاصی، منتقدین اصولگرای خود را که اتفاقا از منتقدین رفتارهای احمدی نژاد هم هستند به افشای برخی مسائل تهدید کرد.

بنابر این گزارش، فارغ از اینکه روایت کدام یک از طرفین پیرامون بحث های طرح شده قرین به صحت است، نکته ای که باید بدان توجه داد خوی پرخاشگری و تهدید به افشاگری آن هم مقابل چشم میلیون ها بیننده تلویزیونی از سوی کسی است که در بیشتر سخنرانی های انتخاباتی خود تاکنون بیشترین حملات را به جریان اصولگرا از همین زاویه داشته است.

بدیهی است مردم فهیم کشورمان به درستی تفاوت میان ادعا و رفتار را تشخیص داده و با مذموم دانستن چنین رفتارهایی واکنش مناسب را در انتخاب خود نشان خواهند داد.

طبقه بندی: سیاست،  انتخابات، 
برچسب ها: روحانی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 19 خرداد 1392 توسط : شهید ولایت