تبلیغات
خورشید ما - جلیلی علت 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد بود

خورشید ما

جلیلیبه گزارش رهروان ولایت به نقل از مشرق از فارس، محمدهادی زاهدی‌وفا در جلسه پرسش و پاسخ هوادارن جلیلی در سینما بهمن سنندج با بیان اینکه حمایت دولت احمدی‌نژاد از جلیلی را به شدت تکذیب‌ می‌کنیم اظهار کرد: بر این عقیده هستیم که کارهای خوب گذشتگان را باید پاس بداریم و آنها را دنبال کنیم.

مسئول کمیته اقتصادی ستاد انتخاباتی جلیلی افزود: دولت‌های گذشته هر کدام کارهای خوبی داشته‌اند که باید با تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف مسیر توسعه و رشد کشور را هموار کنیم.

زاهدی‌وفا افزود: اما این شایعه که آقای جلیلی کاندیدای دولت است را تکذیب می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: نباید این را فراموش کرد که یکی از مهم‌ترین شرط‌های اصلی احمدی‌نژاد در زمانی که 11 روز خانه‌نشین و از دولت کنارگیری کرد برداشتن جلیلی از سمتش بود.

مسئول کمیته اقتصادی ستاد انتخاباتی جلیلی افزود: این موضوع به خوبی نشان می‌دهد خیلی رابطه حسنه نبوده تا چه برسد به اینکه دولت بخواهد از جلیلی هم حمایت کند.

زاهدی‌وفا با بیان اینکه گفتمان جلیلی مشابه گفتمان احمدی‌نژاد است، تصریح کرد: احمدی‌نژاد در گفتمان مشکلی نداشت، اما در عمل از برخی آرمان‌ها و اصول نظام انحراف پیدا کرد.

وی افزود: به عقیده ما هر کس از خط ولایت فقیه که به عقیده ما راه مستقیم نظام است، زاویه بگیرد ضمن اینکه خودش ضرر می‌کند دستاوردهایش نیز از بین می‌رود.

سیاسی

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه جلیلی در زمینه ایجاد اشتغال در استانی چون کردستان که جزو استان‌های محروم و رتبه‌دار در بیکاری کشور است چیست، اظهار کرد: البته بکار بردن واژه محروم برای استانی همچون کردستان در مقایسه با برخی از استان‌هایی که در بسیاری از شاخصه‌ها از این استان عقب هستند زیاد چیز جالبی نیست.

زاهدی‌وفا تصریح کرد: نباید منکر این قضیه شد که بیش از 34 سال در کشور تلاش‌های بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف انجام شده اما برای رسیدن به نقطه مطلوب نیاز به کار بیشتری داریم.

وی افزود: ایران اسلامی از نظر منابع طبیعی سهمی سه درصدی از منابع جهانی را به خود اختصاص داده ولی در استفاده از این ظرفیت به درستی کار نشده است.

نگرش ملت باید نسبت به اقتصاد تغییر کند

وی با بیان اینکه باید نگرش ملت نسبت به اقتصاد تغییر کند، خاطرنشان کرد: نباید تصور ملت این باشد که دولت‌ها باید ریشه‌های محرومیت را از کشور بردارند.

زاهدی‌وفا افزود: برای رفع مشکلات اقتصادی و محرومیت‌ها مردم باید دست دولت را بگیرند تا بتوان در این حوزه تحول‌های ارزشمند ایجاد کرد.

وی استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود برای ایجاد اشتغال‌های مولد را از برنامه‌های جلیلی در دولت یازدهم عنوان کرد و گفت: تلاش‌های به منظور شناسایی ظرفیت‌ها و مزیت‌های موجود در هر استانی صورت گرفته و براساس آن برنامه‌ریزی و عمل می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به جاذبه‌های گردشگری و همچنین ظرفیت بسیار خوب استان در زمینه کشاورزی برنامه ما توسعه اشتغال با محوریت این دو موضوع خواهد بود.

وی تصریح کرد: به همین منظور تلاش در راستای رفع گرد و غبار به عنوان یکی از موانع جذب و توسعه گردشگری به صورت ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد و در راستای حل آن چاره‌اندیشی خواهد شد.

وی تصریح کرد: تبدیل کردستان به قطب گردشگری و کشاورزی با توجه به مزیت‌های موجود در آن می‌تواند بسیاری از مشکلات به ویژه بیکاری و محرومیت را در این استان برطرف کند.

وی در پایان تصریح کرد: زنجیره تولید بر اساس فرصت‌هایی که در استان وجود دارد مورد توجه قرار می‌گیرد و بر اساس الگوهای توسعه منطقه‌ای اولویت‌های اقتصادی در نظر گرفته خواهد شد.

طبقه بندی: سیاست،  انتخابات، 
برچسب ها: جلیلی، 11 روز خانه نشینی، احمدی نژاد،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
به اشتراک گذاری:

نوشته شده در تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1392 توسط : شهید ولایت